KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577563
nr 1457 7563
Birger Hansson-Böe
(1900-1986), Sverige
Oljemålning, Sjölandskap. Signerad. Olja på pannå, 79x98cm, yttermått inklusive ram: 93x113cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:05:39
25/3 11:43:38
25/3 12:02:41
Birger Hansson-Böe
Läs mer om Birger Hansson-Böe